Albatros Szufnarowa - Grunwald Budziwój 28.04.2010

Czarni o przypieczętowanie awansu

• autor: kudy09, 2016-05-27 22:51

Wicelider z Czudca ma w tym momencie 5 punktów przewagi nad goniącym go ciągle Grunwaldem Budziwój i w ostatnich 3 kolejkach żeby nie oglądać się na rywala musi zdobyć przynajmniej 4 oczka. Nie wydaje się to zbyt trudnym zadaniem, zwłaszcza, że oba zespoły zmierzą się w przedostatniej ligowej kolejce. Co ciekawe, oba liderujące zespoły czyli Herman i Czarni zmierzą się w 20 serii spotkań z dwoma drużynami zamykającymi tabelę.

Zapowiedź kolejki w rozwinięciu

Płomyk Lutoryż - Czarni Czudec (w poprzedniej rundzie 1:11)

Na myśl o starciu z Czarnymi piłkarzom Płomyka mogą delikatnie drżeć kolana. Jesienią z Czudca wrócili z bagażem aż 11 goli, co jest nie pobitym do teraz rezultatem. Poza tym tydzień temu przegrali aż 0:7 ze słabszym Diamentem. W każdym razie wygrana gości jest tutaj bardziej niż pewna. Jedyną niewiadomą pozostaje iloma golami.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 0:6

Herman Hermanowa - Grunwald Połomia (w poprzedniej rundzie 7:0)

Lider u siebie zgubił punkty tylko z Czarnymi. Pozostałych przeciwników odprawiał przeważnie z workiem bramek. Niemal na 100% będzie i tym razem. Połomia znów notuje "rewelacyjną" rundę i przegrywa wszystkie mecze. Podobnie jak w poprzedniej zapowiedzi jedyną niewiadomą jest to, jak dużo goli postanowi strzelić lider.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 7:0

Grunwald Budziwój (Rzeszów) - Diament Pstrągowa (w poprzedniej rundzie 1:3)

Powtórki z jesieni raczej się nikt nie spodziewa. Nawet jeśli Diament wygrał tydzień temu z Płomykiem aż 7:0 to mimo wszystko wiosną jest słabszym zespołem niż gospodarze. Dodatkowo rzeszowska 11 wciąż liczy na to, że w ostatnich 3 kolejkach wydarzy się cud i znajdzie się ona na drugim premiowanym miejscu. Nie pozwoli sobie więc na jakąkolwiek stratę punktów. W innym przypadku sprawa awansu zostanie rozstrzygnięta.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:1

Korona Dobrzechów - Start Lubenia (w poprzedniej rundzie 4:0)

Bardzo trudny mecz do oceny. Stadion Korony już nie stanowi takiej twierdzy, a sam dobrzechowski zespół wiosną prezentuje się zaskakująco chimerycznie. W tym swojej szansy może upatrywać Start, który choć ma prawie 10 punktów mniej niż rywal to wiele razy pokazał, że potrafi się postawić silniejszemu przeciwnikowi. Niemniej piłkarze PKS-u pragną zmazać plamę z 19 kolejki, w której dostali lanie od Czarnych. Dlatego też, to oni będą faworytem tego spotkania.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:1

Albatros Szufnarowa - Huragan Kozłówek (w poprzedniej rundzie 2:2)

Wprawdzie jest to mecz sąsiadów w tabeli, ale Huragan ma aż o 10 punktów więcej niż Albatros. Poza tym ostatnie wyniki gospodarzy nie napawają optymizmem. 0:8 i 0:4 to nie jest coś, o czym marzy jakikolwiek zespół. Gdy dołożyć do tego problemy kadrowe, to derby mogą stać się naprawdę wymagającym starciem. Z drugiej strony da się słyszeć głosy, że i Kozłówek nie dysponuje pełną kadrą. Stąd można stawiać w ciemno, że niedzielna rywalizacja będzie pełna walki, ale o przewidzenie końcowego wyniku będzie bardzo trudno.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2(?)

PAUZUJE: Grunwald Połomia

autor: ~byłem widziałem. 2016-05-28 09:52:21

avatar Połomia tez ma problemy kadrowe i nikt o tym nie trąbi... grają tak jakimi zawodnikami dysponują na tą chwilę i nie nażekają chociaż przegrywają ostatnio Lubenia najadła się stachu i mimo że wygrała. A wy ciagle kadra kadra to nie grajcie i bez problemu pozdrawiam :) kibic B klasy

autor: ~anonim 2016-05-29 10:24:13

avatar proponuje o zawieszenie działalności przez albatros, płomyk i połomię.

autor: ~anonim 2016-05-29 11:47:02

avatar zdanie skonstruowane po polski

autor: ~aziz KAraoglu 2016-05-30 23:26:50

avatar Proponuje zawieszenie działalnosci przez budziwój,hermana,czarnych .