Grunwald Budziwój - Albatros Szufnarowa 29.03.2009

Lider walczy o zwiększenie przewagi

• autor: kudy09, 2016-04-22 11:30

Lider z Hermanowej po 15 kolejce może mieć już 4 oczka przewagi nad Czarnymi, ale potrzebuje do tego wygranej z Sokołem. Szansa jest na to spora bo Herman do tej pory zgubił punkty zaledwie 2 razy. Najbliższa seria spotkań jest również ważna dla drużyn z dolnych rejonów tabeli. Huragan i Grunwald zmierzą się ze sobą o pierwsze wiosenne punkty.

Więcej w rozwinięciu

Grunwald Budziwój (Rzeszów) - Płomyk Lutoryż (w poprzedniej rundzie 5:0)

Prawdopodobnie to będzie mecz bez większej historii. Gospodarze są w gazie i potrzebują tej wygranej aby zbliżyć się do Czarnych na wyciągnięcie ręki. Wprawdzie nie zagrają na własnym, specyficznym boisku, ale to wciąż w nich trzeba widzieć pewniaka do 3 punktów. Inny rezultat niż wygrana Grunwaldu będzie niemałą niespodzianką.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 4:0

Sokół Grodzisko - Herman Hermanowa (w poprzedniej rundzie 1:3)

Spadkowicz pewnie kroczy do A klasy. Ostatni raz punkty zgubił w 7 kolejce i od tej pory wręcz rozjeżdża rywali. Nie zanosi się więc na to aby Sokół był w stanie powalczyć z walcem z Hermanowej. Choć pewnie niespodziance w tym meczu kibicują w Czudcu i Rzeszowie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:3

Huragan Kozłówek - Grunwald Połomia (w poprzedniej rundzie 3:3)

Bardzo ważny mecz z perspektywy obu drużyn ponieważ żadna z nich nie doczekała się jeszcze wiosną punktów. Kilka miesięcy temu padł remis i patrząc na obecną dyspozycję niedzielnych rywali, niewykluczony jest taki sam rezultat. Być może z mniejszą ilością goli.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2

Diament Pstrągowa - Start Lubenia (w poprzedniej rundzie 2:1)

Jesienią ten mecz miałby faworyta w postaci Diamentu, ale teraz raczej trudno o takie stwierdzenie. Gospodarze to już nie ten sam zespół co przed przerwą zimową. Tydzień temu wysoko przegrali w derbach, nie stawiając większego oporu Czarnym. Natomiast Start wiosnę rozpoczął co najmniej przyzwoicie bowiem zdobył 6 na 9 możliwych punktów. Wprawdzie nie poradził sobie z nieco mocniejszym rywalem niż Albatros i Huragan, ale to wciąż naprawdę niezły wynik. Dlatego gdy wziąwszy pod uwagę obecną dyspozycję Pstrągowej całkiem możliwy wydaje się remis.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2

Albatros Szufnarowa - Korona Dobrzechów (w poprzedniej rundzie 0:6)

Można pisać, że Korona jest w małym kryzysie, że raczej A klasa nie dla nich, ale w tym przypadku będzie faworytem. Albatros już od dawna nie potrafi poradzić sobie z PKS-em i przeważnie wysoko przegrywa. Jedyny wyjątek miał miejsce na koniec minionego sezonu gdy padł wynik tylko 2:1 dla Dobrzechowa. Niemniej to wciąż goście będą faworytem niedzielnej potyczki, a miejscowi mogą tylko pokusić się o sprawienie niespodzianki.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:3

PAUZUJĄ: Czarni Czudec