Korona Dobrzechów - Albatros Szufnarowa 14.05.2006

8 liga mistrzów powraca!

• autor: kudy09, 2016-04-02 11:47

Zaskoczeni, że to tak szybko zleciało? Te kilka miesięcy minęło w tempie błyskawicznym i już w najbliższą niedzielę zawodnicy wrócą do walki na B klasowych boiskach. Jak zwykle nie zabraknie emocji i walki. Zwłaszcza, że to pierwsza kolejka po przerwie zimowej, na którą chyba nikogo specjalnie nie trzeba zapraszać.

Zapowiedź kolejki w rozwinięciu

Diament Pstrągowa - Huragan Kozłówek (w poprzedniej rundzie 3:0)

Gospodarze tego meczu mają przed rundą wiosenną jedno postanowienie. Wyprzedzić Czarnych i na koniec zająć miejsce premiowane. Patrząc jednak na ubytki kadrowe może być o to dużo trudniej niż jesienią. Ekipę z Pstrągowej opuściło kilku dobrych zawodników m.in. Artur Róg, który zawsze był mocnym punktem tej drużyny. Tym samym Huragan może mieć większe szanse niż kilka miesięcy temu. Zwłaszcza, że koniec pierwszej rundy miał dobry i ostatecznie ma po niej 11 punktów na koncie. To jednak tylko wnioski wysunięte na bazie poprzedniej połówki sezonu. Jak będzie po zimie? Tego nikt tak naprawdę nie wie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:1

Czarni Czudec - Sokół Grodzisko (w poprzedniej rundzie 0:1)

Przed Czarnymi okazja do rewanżu. Być może przez przegraną z Sokołem strata Czudca do Hermana wynosi 4, a nie 1 punkt. W dodatku, Grodzisko już drugi sezon z rzędu w pierwszym meczu wygrywa z Czarnymi ledwie jednym golem. Jakby tego było mało wicelider gra u siebie gdzie nie zwykł przegrywać. Wszystko przemawia za tym, że pełna pula punktów nie opuści stadionu przy Rzeszowskiej.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:0

Grunwald Połomia - Grunwald Budziwój (Rzeszów) (w poprzedniej rundzie 1:4)

W tej parze ciężko jest przewidywać niespodziankę. Wprawdzie Połomia koniec końców wyskoczyła z ostatniego miejsca i ma za sobą 2 drużyny, ale raczej nie będzie stanowić zbyt trudnego wyzwania dla młodzieży z Rzeszowa. Ta ma za sobą bardzo dobrą rundę i z optymizmem może przystąpić do wiosny. Rzeszowianie wciąż mają szanse na awans i dopóki piłka w grze będą chcieli ją utrzymać. Dlatego nie będą sobie mogli pozwolić na wpadkę ze znacznie słabszym rywalem.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 0:3

Herman Hermanowa - Płomyk Lutoryż (w poprzedniej rundzie 3:0)

Zapowiada się mecz bez historii. Herman wiosną będzie chciał dopełnić formalności i powrócić do grona A klasowych drużyn. Płomyk, walczy wciąż o przetrwanie i jest niemal pewne, że nie poprawi swojej sytuacji wiosną. Podsumowując - gładka i łatwa wygrana lidera.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 4:0

Start Lubenia - Albatros Szufnarowa (w poprzedniej rundzie 4:3)

Goście przyjadą do Lubeni z nadziejami na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Wszystkie 3 punkty jakie mają na koncie to zasługi remisów. Pewnie spora część czytających te zapowiedzi stwierdzi, że mają na to praktycznie zerowe szanse w związku z tym co Albatros pokazał jesienią. Można się jednak pokusić o stwierdzenie, że akurat w przypadku meczów ze Startem wszystko jest tak naprawdę możliwe. Wystarczy przypomnieć sobie pierwsze w tym sezonie starcie obu ekip czy mecz otwierający sezon 2014/2015. Ale jedno jest pewne - można szykować się na grad bramek.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:3

PAUZUJE : PKS Korona Dobrzechów

P.S. Uprzedzając pytania. Zapowiedzi i podsumowania kolejki będą się pojawiać w miarę regularnie. Co do relacji z meczów to może być różnie, ale postaram się o to żeby ich nie zabrakło :)