Kontakty

Aktualności

Korona w dołku. Czarni z Hermanem uciekają

• autor: kudy09, 2015-10-21 17:51

Gdyby B klasę można było obstawiać u bukmacherów ktoś, kto postawiłby na wygraną Startu z Koroną mógłby wygrać spore pieniądze. Tę niespodziewaną wpadkę Dobrzechowa, wykorzystali zgodnie Czarni i Herman, którzy roznieśli swoich przeciwników.

Więcej o tych i pozostałych spotkaniach w rozwinięciu

Miały być tylko 2 ciekawe mecze, a tu proszę bardzo mamy ogromną niespodziankę. Start, który od 1 kolejki nie wiedział co to punkty, zaaplikował faworyzowanej Koronie aż 4 gole. Dało mu to wysokie i przekonywujące zwycięstwo 4:0, a także miano pierwszego zespołu, który zatrzymał Roberta Klimka. Znacznie, znacznie lepiej poradziła sobie uciekająca dwójka. Czarni, którzy do przerwy prowadzili ledwie 2:1 z Płomykiem, w drugiej połowie włączyli tryb turbo i strzelili aż (!) 9 goli. Wyniku 11:1 dawno nie widzieliśmy na boiskach B klasy. Tylko nieco gorzej poradził sobie lider z Hermanowej, który w Połomi zdobył 7 goli, nie tracąc żadnego. Tym samym, Herman ma wciąż jako jedyny miano niepokonanego. W najciekawszym meczu 9 kolejki, Diament w końcu przełamał się z mocnym rywalem u siebie. Wygrana 3:1 i 2 mecze zaległe to optymistyczna perspektywa przed końcem rundy dla ekipy z Pstrągowej. Na koniec derby gminy Wiśniowa, w których działo się niemało. Z informacji uzyskanych od zawodników, udało mi się dowiedzieć, że oprócz 4 goli, kibice w Kozłówku widzieli też 2 niewykorzystane rzuty karne. Oba, zmarnowali zawodnicy gospodarzy.