Sokół Grodzisko - Albatros Szufnarowa 16.08.2009

Zaledwie 2 ciekawe mecze

• autor: kudy09, 2015-10-16 10:35

Zbliżająca się 9 kolejka nie prezentuje się zbyt okazale. Ledwie w 2 meczach powinno się coś dziać i końcowy wynik może ważyć się do ostatnich minut. W pozostałych 3 parach, wystarczy rzut oka żeby wskazać pewniaka do pełnej puli punktów.

Zapowiedź kolejki w rozwinięciu

Grunwald Połomia - Herman Hermanowa

Krótko i na temat. Lider z Hermanowej jedzie do Połomi po swoje. Jeśli nie zostawi gospodarzy bez punktów i z bagażem goli będziemy mieli sensację.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 0:5

Czarni Czudec - Płomyk Lutoryż

Gospodarze są w gazie i o wpadce z pierwszej kolejki już nie pamiętają. Tydzień temu zdobyli twierdzę w Dobrzechowie i Płomyk nie powinien stanowić dla nich przeszkody. Zwłaszcza, że w poprzedniej kolejce dostał lanie od Diamentu. Podobnie jak w poprzedniej zapowiedzi, każdy inny wynik niż 3 punkty dla faworyta będzie niespodzianką.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:1

Start Lubenia - Korona Dobrzechów

6 przegranych z rzędu, w tym nawet z Połomią nie pozwala dać Startowi choćby minimalnych szans. Choćby dlatego, że do Lubeni przyjeżdża podrażniona Korona, która po ostatniej kolejce sporo straciła. Goście są podrażnieni i będą chcieli pokazać, że przegrana z Czarnymi była tylko wypadkiem przy pracy.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:4

Diament Pstrągowa - Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Pierwszy mecz, w którym trochę trudniej o wskazanie tak jednoznacznego zwycięzcy. Nawet jeśli, Diament aż 9 ze 12 punktów zdobył w delegacjach to dalej pozostaje groźny u siebie. Przede wszystkim dlatego, że w każdym meczu chce odczarować swoje boisko. Dlatego Grunwald nie może liczyć na zbyt łatwą przeprawę, Choć to on zdaje się być, faworytem tego starcia. Bowiem od 4 kolejek zdobywa komplet punktów i traci mało goli. Poza tym gdyby nie gorszy bilans bramkowy niż ten, który mają 2 poprzedzające go drużyny byłby wiceliderem. Tak czy siak, zanosi się na ciekawe i emocjonujące spotkanie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2

Huragan Kozłówek - Albatros Szufnarowa

Gdy spojrzymy w tabelę to mamy jakby odwróconą sytuację z poprzedniego sezonu. Rok temu, to Albatros patrzył, przed derbami na przeciwników z góry. Teraz, to Huragan ma aż o 5 punktów więcej i może czuć się delikatnym faworytem tego meczu. Tyle tylko, że podobnie myśleli w Szufnarowej przed rokiem i nie trzeba przypominać jak to się skończyło. Wprawdzie, rzadko zdarza się aby historia się powtórzyła, ale nie jest to niemożliwe. W każdym razie, chyba żadnego z kibiców obu tych drużyn nie trzeba zapraszać na ten mecz. Tutaj zawsze dzieje się dużo i każdy wynik jest możliwy.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2