Turniej piłki halowej o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego - Niebylec 04.02.2012.

Gro ciekawych pojedynków

• autor: kudy09, 2015-10-02 22:49

7 kolejka zapowiada się naprawdę smakowicie. Wśród 5 par, aż w 4 przed pierwszym gwizdkiem trudno będzie wskazać przynajmniej faworyta. Jedynie, Lubenia w zasadzie może być pewna 3 punktów. O ile, nie wydarzy się nic nieprzewidzianego.

Zapowiedź kolejki w rozwinięciu

Czarni Czudec - Herman Hermanowa

Bez cienia wątpliwości to hit kolejki. Wszak, mierzą się 3 z 2 drużyną. W dodatku, goście nie zaznali jeszcze porażki, a wiceliderem są tylko ze względu na gorszy bilans bramkowy. Herman, w tamtym tygodniu odpoczywał w związku z przełożeniem meczu z Diamentem. Czarni, natomiast lekko,łatwo i przyjemnie rozprawili się z Połomią. Tym samym po 6 kolejce, oba zespoły w tabeli dzieli zaledwie 1 oczko. W przypadku wygranej gospodarzy, przeskoczą oni Hermanową,a wicelider straci miano niepokonanego. W drugim wypadku, przyjezdni odskoczą Czarnym na 4 oczka. Także, to będzie gra warta świeczki. Kto ciekaw tego meczu, zapraszam do Czudca w tę niedzielę.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2

Sokół Grodzisko - Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Niby Sokół jest wyżej w tabeli, ale ostatnimi czasy wcale nie radzi sobie lepiej niż goście. Nawet jeśli tydzień temu wygrał z Płomykiem 5:2, to wcale nie przyszło mu to łatwo. Wygraną, Grodzisko zapewniło sobie dopiero w ostatnich 30 minutach meczu. Do tego momentu, to Płomyk był znacznie bliżej wygranej i może sobie pluć w brodę, że nie wykorzystał szansy. Natomiast Grunwald z tym samym rywalem poradził sobie bez większych problemów, wygrywając 5:0. Poza tym, goście zremisowali z tą samą Koroną, z którą Sokół przegrał aż 1:4. To sugeruje, że delikatnym faworytem jest Grunwald, ale to tylko delikatnym. Tak naprawdę, o wyniku mogą zdecydować detale.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:1

Patrząc tylko na ostatnie kolejki i wyniki jakie osiąga w nich Korona można by wnioskować, że będzie dużo goli. Tego w sumie nie można wykluczyć, ale już tak pewnej wygranej gości jak w ostatnich tygodniach obstawić nie można. Diament, nie jest może zbyt regularnym zespołem, ale zawsze gra dobrą piłkę i mecze przegrywa jedynie detalami. Gracze Pstrągowej przed pierwszym gwizdkiem będą mieli świadomość, że otworzenie się i śmiałe ataki mogą się skończyć tragicznie. Zwłaszcza, że przeciwko nim zagra snajper znakomity (jak na B klasę). Mowa tutaj o Robercie Klimku, który strzelił już 12 goli czyli ponad połowę dorobku bramkowego Korony. Jeśli defensywa Diamentu go powstrzyma, wynik może być bliski remisu.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:2

Huragan Kozłówek - Płomyk Lutoryż

Mimo niskich pozycji obu drużyn to będzie naprawdę ciekawy mecz. Huragan wciąż zbiera doświadczenie, ale potrafi wygrać choćby ze Startem. Płomyk, obecny sezon traktuje chyba jako przejściowy. Świadczą o tym choćby problemy kadrowe czy gra na stadionie Motoru w Boguchwale. Niemniej, obie ekipy powinny stworzyć dla kibiców nader ciekawe widowisko. Jeśli tylko goście przyjadą w pełnym składzie (a po ostatnich meczach mobilizacja powinna być większa) to powinni postawić się młodym gospodarzom. Ci, już raz zaskoczyli swoich kibiców. Czy zrobią to ponownie? Przekonamy się w niedzielne popołudnie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:2

Cóż, Lubenia po wygranej w pierwszej kolejce zanotowała aż 4 przegrane z rzędu, ale.... w tym starciu nie ma to większego znaczenia. Grunwald, poza remisem z Kozłówkiem przegrywa z każdym i to kilkoma golami. Tak naprawdę, gospodarze będą się musieli bardzo postarać aby sprawić prezent gościom. W każdym innym wypadku ich wygrana nie powinna podlegać wątpliwości.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 4:1

PAUZUJE: Albatros Szufnarowa

autor: ~on 2015-10-08 07:47:45

avatar a gdzie opisy meczów panie admin