Huragan Kozłówek-Albatros Szufnarowa 26.06.2011

W Hermanowej zmierzą się na szczycie

• autor: kudy09, 2015-09-11 12:04

Nie ma co ukrywać, w tej kolejce oczy wszystkich będą zwrócone na Hermanową. Tam w meczu na szczycie zmierzą się pierwszy Sokół z drugim Hermanem. Śmiało można nazwać to starcie hitem 4 serii spotkań. Oprócz tego niezwykle ciekawego pojedynku w najbliższą niedzielę czeka na kibiców kilka meczów z podtekstami, które mogą być bardzo wyrównane.

Zapowiedzi wszystkich spotkań w rozwinięciu

Herman Hermanowa - Sokół Grodzisko

Trzeba przyznać, że pozycja Sokoła po 3 kolejkach nieco zaskakuje. Poza ostatnim meczem, w którym pokonał pewnie Grunwald Połomia zespół ten, nie miał wcale tak łatwego terminarza. Wygrane z Czarnymi i Startem pokazują, że Grodzisko w tym sezonie może sporo namieszać i wcale nie stoi na przegranej pozycji w starciu z Hermanem. Z drugiej strony gospodarze tego meczu przystąpią do niego podrażnieni ostatnim remisem w Szufnarowej, a także utratą fotela lidera. To spowoduje, że ruszą na przyjezdnych od początku obawiając się powtórki sprzed tygodnia. Jeśli tylko goście wytrzymają napór, mogą się pokusić o wywiezienie z Hermanowej przynajmniej punktu.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:1

Korona Dobrzechów - Albatros Szufnarowa

Nie ma co ukrywać, ostatnie kilka spotkań między tymi zespołami kończyło się wysokimi wygranymi Korony. Ta historia plus obecna sytuacja w tabeli nie pozwalają postawić na gości w tym starciu. W dodatku w ciągu kilku ostatnich sezonów, stadion w Dobrzechowie stanowił twierdzę nie do zdobycia. Jedyną nadzieję kibice klubu z Szufnarowej mogą mieć w tym, że gracze Albatrosa podbudowani zeszłotygodniowym rezultatem powalczą o jakąś niespodziankę.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:1

Start Lubenia - Diament Pstrągowa

Obie drużyny o ostatniej kolejce najchętniej by zapomniały. Start mimo wszystko dość niespodziewanie przegrał w Kozłówku, a Diament w derbowym pojedynku uległ Czarnym. Teraz, któraś z nich ma szansę aby się odbudować. Większe szanse na to przed pierwszym gwizdkiem trzeba chyba dać gościom. Zwłaszcza, że w pierwszej kolejce pokonali oni ten sam Huragan, z którym Start w ostatniej kolejce sobie nie poradził. Poza tym piłkarsko, to Diament prezentuje się lepiej  i potrafi zagrać piłkę ładniejszą i przyjemniejszą dla oka. Te małe argumenty za, przeważają na korzyść gości i to oni powinni wywieźć z Lubeni pełną pulę.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:2

Płomyk Lutoryż - Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Gdyby ten mecz odbył się rok temu pewniak i faworyt do wygranej byłby zupełnie inny niż teraz. Jednak 12 miesięcy to sporo czasu i w obu ekipach sporo się pozmieniało. Teraz, to Płomyk ma problemy ze skompletowaniem 11 do gry, przegrał oba rozegrane spotkania i zajmuje przedostatnią pozycję. Natomiast Grunwald ma 4 oczka na koncie  Co więcej, w ostatniej kolejce udało się mu powstrzymać zawsze groźną Koronę Dobrzechów. Jeśli Płomyk nadal będzie miał problemy kadrowe to nie widzę dla niego większych szans. W innym wypadku wynik może być zaskakujący.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:3

Grunwald Połomia - Huragan Kozłówek

13 przegranych z rzędu to już mały powód do wstydu. Taką serię ma na koncie Grunwald i chyba wszyscy w Połomi marzą chociażby o remisie, który zakończyłby ten okres bez żadnego punktu. Okazja wydaje się znakomita bowiem do gminy Niebylec przyjeżdża nie najmocniejszy Huragan Kozłówek. Tyle tylko, że ten sam Huragan w ostatniej kolejce wygrał ze Startem i podbudowany tą wygraną może jechać pełen nadziei na drugi komplet punktów z rzędu. Ma ku temu spore podstawy jak choćby wspomniana seria bez wygranej gospodarzy. Jednak czy tak będzie przekonamy się w niedzielne popołudnie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:2