Albatros Szufnarowa - Korona Dobrzechów 02.05.2010

Skromna kolejka

• autor: kudy09, 2015-08-28 22:23

Ten weekend pod pewnym względem będzie wyjątkowy dla rozgrywek B klasy grupy II. W jego trakcie zostaną rozegrane zaledwie 4 spotkania z czego jedno w sobotę. Spowodowane jest to nieparzystą liczbą drużyn w lidze, a także przełożeniem meczu Połomia-Szufnarowa na 8 listopada. Nie oznacza to, że w ciągu tych dwóch dni zabraknie emocji, ale o tym więcej w zapowiedzi kolejki.

Herman Hermanowa - Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Mamy dopiero drugą kolejkę, a już można mówić o meczu na szczycie. Obie drużyny w minionym tygodniu pokonały swoich rywali pewnie i wysoko. Gospodarze ograli zdziesiątkowany Płomyk 3:0, a Grunwald 4:1 wciąż nie najmocniejszą Połomię. Dlatego to starcie będzie próbą sił i ambicji obu ekip. Nie da się ukryć, że więcej przed tym sezonem oczekiwało się -i w sumie wciąż oczekuje- od Hermana. Spadkowicz, nie ma zamiaru zbyt długo pobyć w niebycie B klasowym i po roku powrócić szczebel wyżej. Toteż w tej kolejce to on będzie faworytem. Za gośćmi przemawia fakt, że to wciąż jeden z najmłodszych zespołów w lidze, który może, ale nie musi wygrywać. Czy młodość pokona doświadczenie? Przekonamy się o tym w niedzielne popołudnie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:1

Czarni Czudec - Huragan Kozłówek

Czarni po ostatniej kolejce mogą mieć małe problemy z rozróżnieniem, który rok mamy. Identycznie jak w poprzednim sezonie, w pierwszej kolejce ulegli Sokołowi. Na ich szczęście, w tej niedzieli do Czudca przyjedzie bardzo młody zespół Huraganu. Goście z Kozłówka w poprzedniej kolejce przegrali u siebie 0:3 z Diamentem potwierdzając, że wciąż zbierają doświadczenie. W tym właśnie można upatrywać znacznej przewagi miejscowych, którzy doświadczeniem i ograniem na ligowych boiskach biją na głowę przyjezdnych. Chyba nie trzeba więcej argumentów aby poprzeć tezę, że to Czarni dopiszą 3 punkty po tej kolejce.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:1

Start Lubenia - Sokół Grodzisko

Obie jedenastki szczęśliwie rozpoczęły sezon. Start, po dramatycznym spotkaniu wygrał z Albatrosem 4:3, a Sokół szczęśliwie po samobójczym trafieniu zwyciężył Czarnych. Ciężko jest już po jednej kolejce przewidzieć, który z tych dwóch zespołów ma większe szanse na wygraną. Tak naprawdę, najbardziej prawdopodobny w tym wypadku będzie remis bowiem obie te drużyny na papierze są bardzo wyrównanymi rywalami. Jednak, jak to w B klasie końcowy wynik przewidzieć jest naprawdę trudno.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:1

Korona Dobrzechów - Płomyk Lutoryż

Dla Korony ten mecz będzie dopiero początkiem rozgrywek. Nie ma co ukrywać, że podobnie jak w poprzednich 2 sezonach w Dobrzechowie myślą o awansie. Patrząc na skład ligi,a także możliwości kadrowe wszystkich zespołów w tej edycji rozgrywek mają ku temu największe szanse. Zwłaszcza, że Płomyk, który w poprzednim sezonie walczył do końca o awans teraz boryka się z problemami kadrowymi. Zupełnie inaczej ma się sytuacja w szeregach Korony, która nie dość, że utrzymała praktycznie cały skład to jeszcze go wzmocniła. Faworyt tego sobotniego meczu jest jeden - Korona Dobrzechów i każdy inny wynik niż jego wygrana będzie niespodzianką.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:1

Grunwald Połomia - Albatros Szufnarowa PRZEŁOŻONY NA 8 LISTOPADA na GODZINĘ 12

PAUZUJE: Diament Pstrągowa

autor: ~anonim 2015-09-01 10:41:57