Albatros Szufnarowa - Skarbek Gogołów 19.09.2010

Czarni powstrzymają Iskrę?

• autor: kudy09, 2015-05-14 13:02

W 17 kolejce najciekawiej powinno być w Zgłobniu, gdzie lider podejmie Czarnych. Goście po ostatnim meczu mają nadzieję na kolejne 3 punkty, a tym samym miłą niespodziankę dla swoich kibiców. We wstępie nie można również zapomnieć o rywalizacji Korony ze Startem. Obie ekipy tydzień temu poniosły wysokie porażki bo aż 1:5 i będą chciały pokazać, że to był jedynie wypadek przy pracy.

Zapowiedzi tych i pozostałych spotkań w rozwinięciu

Grunwald Budziwój (Rzeszów) - Albatros Szufnarowa (w poprzedniej rundzie 2:0)

Goście, w tej rundzie zdobyli ledwie jedno oczko i to w pierwszej kolejce. Później, ich wyniki są co najmniej złe. Ale tylko wyniki, ponieważ gra w wielu momentach wyglądała naprawdę dobrze. Trochę lepiej sytuacja wygląda w przypadku gospodarzy. Ci, wiosną zaksięgowali już 6 punktów i chcą więcej. Zwłaszcza, że tydzień temu ograli 3:0 Huragan, który wcześniej wygrał z Albatrosem. W dodatku grają u siebie, gdzie wiele drużyn potrafiło zgubić punkty i nadszarpnąć swoje nerwy. Jeśli do tego wszystkiego dołożyć wynik z jesieni to można stwierdzić, że Grunwald będzie faworytem w tej potyczce.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 2:1

Iskra Zgłobień - Czarni Czudec (w poprzedniej rundzie 2:1)

Lider, jako jedyny wyjechał jesienią z Czudca z kompletem punktów i o tym pewnie pamiętają w Czarnych. Goście, po 16 kolejce mogą mieć nadzieje na to, że uda im się zrewanżować za przegraną w poprzedniej rundzie. 5 goli strzelonych Koronie imponuje zwłaszcza, że nikomu przed nimi się to nie udało. Tylko tyle, że Iskra to zupełnie innego kalibru rywal. Ekipa z gminy Boguchwała nawet jeśli gra średnio albo źle potrafi wygrać mecz wysoko, bez niepotrzebnej nerwówki. Udaje się to głównie dzięki znakomitym zawodnikom jak choćby Kamil Ostrowski, który w tej rundzie imponuje formą. Zaliczył już trzy hat-tricki i dołożył do tego 6 asyst. Jeśli trafi na swój dzień to można się spodziewać wysokiej wygranej miejscowych. Gdyby jednak okazało się, że Czarni podtrzymali dyspozycję z poprzedniego meczu to będzie ciekawie.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:1

Korona Dobrzechów - Start Lubenia (w poprzedniej rundzie 3:1)

16 nie była szczęśliwą liczbą dla obu zespołów. Oba przegrały solidarnie 1:5 i będą chciały o tym jak najszybciej zapomnieć. Patrząc na tabelę i możliwości kadrowe, zdecydowanie większe szanse ma na to Korona. PKS w tej rundzie prezentuje się trochę lepiej niż Start, a ma jeszcze w swoich szeregach Roberta Klimka. Można być w zasadzie pewnym, że ten doświadczony napastnik znów coś strzeli gdyż 2 słabe mecze z rzędu praktycznie się mu nie zdarzają. Nie można też zapomnieć o tym, że miejscowi w tym sezonie ze stadionu w Dobrzechowie uczynili twierdzę nie do zdobycia (przegrała tutaj nawet Iskra. Jakie zatem szanse mają przyjezdni? Ciężko stwierdzić, ale przekonamy się o tym w niedzielę od godziny 14.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 4:1

Novi Nosówka - Sokół Grodzisko (w poprzedniej rundzie 2:0)

Sokół w porównaniu z poprzednią rundą imponuje formą strzelecką. Wiosną, gracze z Grodziska strzelili już 7 goli gdy w całej poprzedniej rundzie udało im się to ledwie 8 razy. Cóż, w tej kolejce nawet jeśli powiększą ten dorobek to nie przyniesie im raczej wygranej. Główną przyczyną takiego stwierdzenia jest to, że jadą do Nosówki czyli wicelidera. Novi, podobnie jak Iskra wiosną kroczy od wygranej do wygranej i wygląda na to, że powstrzymać ich może jedynie Zgłobień albo Lutoryż. Na pewno nie Sokół, który swoje punkty zdobył w większości ze słabszymi rywalami.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 3:0

Huragan Kozłówek - Diament Pstrągowa (w poprzedniej rundzie 2:5)

Dla Diamentu mecz z Huraganem będzie pierwszym od 3 tygodni starciem z drużyną z dolnych rejonów tabeli. W ostatnich 3 kolejkach grali z Novi, Koroną i Iskrą. Z tych pojedynków wyszli bez punktów, obolali i w bardzo złych humorach. Dlatego Huragan wydaje się idealną odtrutką na poprzednie niepowodzenia. Wprawdzie Kozłówek w poprzednim meczu u siebie pokonał Albatrosa, ale ten wiosną nie prezentuje się najlepiej. Przewidywać można, że historia z 3 punktami dla Huraganu się nie powtórzy, a Diament po 17 kolejkach będzie miał 28 oczek.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 1:4

Grunwald Połomia - Płomyk Lutoryż (w poprzedniej rundzie 0:3)

Zapowiedź tego spotkania można by ująć w dosłownie w 2 lub 3 zdaniach. Połomia to najgorszy zespół ligi i wiosną nie zdobył nawet oczka. Płomyk wciąż liczy na A klasę i nie może sobie pozwolić na takie wpadki. Każdy inny wynik niż wysoka wygrana gości będzie niespodzianką.

PRZEWIDYWANY WYNIK: 0:4

autor: ~luky 2015-05-15 09:56:46

avatar czy to kometa nie czy to superman tez nie
to superboniek tak tak bojcie sie to facet z kosmosu i strzela jak kałasznikow pod ściana stoją już czarni na rozstrzelanie :):):)

autor: ~gracz 2015-05-16 12:00:42

avatar o ktorej jutro wyjazd?

autor: ~wyjazdowicz 2015-05-16 13:56:14

avatar 12:20 w Szufnarowej

autor: ~kibic 2015-05-17 11:26:53

avatar co za debil pisze te relacje wyniku nigdy się nie sugeruje... nigdy nie przewidzisz tu każddy może wygrać