Grom Mogielnica - Albatros Szufnarowa 06.06.2010

Novi walczy o podtrzymanie passy

• autor: kudy09, 2014-09-05 19:52

Zespół z Nosówki czeka niewątpliwie jeden z trudniejszych meczów w rundzie. Podejmie na swoim boisku również spadkowicza czyli Diament Pstrągowa. Bez cienia wątpliwości można zatem stwierdzić, że będzie to najciekawszy mecz 3 kolejki. Z pozostałych niedzielnych spotkań we wstępie warto wspomnieć o pojedynku Płomyka ze Startem i Sokoła z Albatrosem, w których także nie powinno zabraknąć emocji.

Więcej tradycyjnie w rozwinięciu

Novi Nosówka - Diament Pstrągowa

Obie drużyny znają się bardzo dobrze - w tym samym sezonie awansowały do A klasy i razem też spadły. Żeby było ciekawiej, w ostatnich rozgrywkach podzieliły się między sobą wygranymi zgodnie wygrywając 2:1 "w gościach". Dokładając do tego chęć szybkiego powrotu klasę wyżej mamy do czynienia -jak już pisałem we wstępie- z najciekawszym meczem kolejki. Z reguły w takich spotkaniach ciężko jest wytypować faworyta, ale moim zdaniem tym razem jest inaczej. To gospodarze, którzy są w gazie powinni zdobyć w niedzielne popołudnie 3 punkty. Przemawia za nimi fakt gry na własnym boisku, a także bardzo dobra obrona, która wciąż nie wie co to stracony gol. Diament natomiast mimo wysokiej wygranej z Połomią nie prezentuje się na początku rundy zbyt dobrze i raczej nie powinien stanowić problemu dla Novi.

Płomyk Lutoryż - Start Lubenia

Płomyk notuje bardzo dobry start w rozgrywkach. Za sobą ma już 2 spotkania ze spadkowiczami, w których zdobył aż 4 punkty. Dlatego też, można w nim widzieć faworyta tej potyczki. Zwłaszcza, że Start w obecnym sezonie dysponuje naprawdę młodą i niedoświadczoną kadrą, która jest dość chimeryczna. W pierwszej kolejce zawodnicy z Lubeni przegrali wydawało się wygrany mecz, a w następnej pokonali Sokoła, który wygrał z Czarnymi. Jak zagra tym razem Start? Tego nie wiem, ale powtórzę to co napisałem wcześniej - Płomyk jest faworytem i powinien wygrać.

Korona Dobrzechów - Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Pisząc zapowiedź tego meczu w tamtym sezonie pewnie zamknąłbym ją w jednym zdaniu- Korona bez problemu wygra. Teraz będzie nieco inaczej. To znaczy, oczywiście gospodarze dalej pozostają pewniakiem do 3 punktów, ale już nie tak łatwych jak jeszcze kilka miesięcy temu. Goście grają ciut lepiej o czym świadczą wyniki (wygrana z Połomią i przegrana z Novi zaledwie 0:3) i będą chcieli powalczyć choćby o remis. Jeśli Dobrzechowianie zlekceważą rywala to ta sztuka może mu się udać, ale na to są małe szanse.

Grunwald Połomia - Czarni Czudec

Wbrew pozorom to może być bardzo ciekawy mecz. Grunwald wciąż czeka na historyczne trafienie i o dziwo trafia mu się idealny rywal do spełnienia jednego z marzeń. Czarni prezentują się od początku ligi bardzo słabo i niewiele brakowało aby po dwóch kolejkach mieli okrągłe zero punktów na koncie. Stąd też stwierdzenie z początku zapowiedzi. Niemniej wciąż wydają się dużo mocniejsi od beniaminka, który boryka się z problemami organizacyjnymi i powinni sięgnąć po swoje pierwsze, upragnione 3 punkty. Z bólem i po walce, ale wygrają.

Iskra Zgłobień - Huragan Kozłówek

Gospodarze po poprawieniu humorów w zeszłym tygodniu zagrają z Huraganem, który notuje fatalny początek rozgrywek. Niestety odmłodzona drużyna z Kozłówka jeszcze nie potrafi sobie poradzić na boiskach B klasowych i w starciu z Iskrą nie będzie miała większych szans. Niewykluczona jest powtórka pierwszej ligowej kolejki czyli przegrana Huraganu 0:6.

Sokół Grodzisko - Albatros Szufnarowa

Gdyby spojrzeć tylko na to z kim Sokół przegrał,a z kim Albatros wygrał to już mielibyśmy pewniaka do wygranej i byliby nim oczywiście przyjezdni. Jednak jak to w piłce nożnej bywa nie można się sugerować tylko jednym wynikiem. W już wieloletniej rywalizacji obu tych zespołów o wynikach meczów decydowały najczęściej detale i tak może być i tym razem. Dlatego też z czystym sumieniem można typować wynik remisowy choć może z malutkim wskazaniem na przyjezdnych.

autor: ~Budziwój 2014-09-06 11:59:24

avatar taaaaa . To nic ze novi nie istnieli w pierwszej połowie stracili bramkę która była zdobyta prawidłowo lecz sędzia liniowy widział to inaczej ; ) nie oddali strzału na bramkę ... ale w drugiej połowie po takich szmatach że trudno to opisać ;d . Ale I Tak Pozdrawiam Cała (B)undeslige ;)

autor: ~kudy09 2014-09-06 12:51:32

avatar Meczu nie widziałem,ale taki wynik poszedł w świat i stąd taka zapowiedź. Poza tym piłka nożna to taki sport gdzie liczą się twarde fakty w postaci goli ;) Powalczcie z Koroną to zapowiedź następnego meczu będzie inna :)

autor: ~Budziwój 2014-09-06 13:22:52

avatar Zgodzę się z Tym w 100 % ; ) życzę powodzenia w Niedziele ; )