Przerwana zwycięska passa

• autor: Pavllo1989, 2014-05-07 11:26

Albatros Szufnarowa 0 - 2 Start Lubenia

( 0 - 1 )

Nie udało się podtrzymać passy. Tym razem to Lubenia wyjeżdża z 3 punktami i bez straconego gola. My natomiast, musimy poprawić grę bo za tydzień ważny mecz z Koroną, której trzeba się odpłacić za porażkę z jesieni.

Więcej w rozwinięciu

Co do tego meczu to był on słabym widowiskiem. Start wygrał bo wykorzystał nasze błędy. W 15 minucie mieliśmy sporo szczęścia bo w dobrej sytuacji nie trafił zawodnik Lubeni. Ledwie 5 minut później i już przegrywamy. Nieporozumienie Czecha z Sikorą, którzy przy rzucie rożnym się zderzają i Start prowadzi 1:0. Reszta pierwszej połowy to głównie braki dokładności i brak pomysłu na grę z jednej i drugiej strony.

Druga połowa jest bardzo podobna. Lubenia znów zdobywa gola po rzucie rożnym i prowadzi 2:0. Albatros stara się powalczyć i ugrać przynajmniej remis, ale tej niedzieli brakowało nie tylko dokładności, ale i szczęścia bo gdyby Paweł Tomkowicz wykorzystał swoje sytuacje to być może byłby 1 punkt.