Kontakty

Aktualności

Było ciekawie

• autor: kudy09, 2013-10-16 17:27

Mimo aż 3 remisów w tej kolejce nie zabrakło emocji. W Lutoryżu,Mogielnicy i Grodzisku emocje trwały do samego końca i szala mogła się przechylić w każdą ze stron. Bez niespodzianki było w Chmielniku gdzie Galicja rozgromiła Grunwald. Jeśli zaś chodzi o derby parafialne, to jak pisałem w zapowiedzi kolejki, wszystkiego się można było spodziewać.

Więcej w rozwinięciu

Najciekawszym faktem tej kolejki, jest niewątpliwie prowadzenie Grunwaldu z liderem, mimo od początku gry w 9. Pokazuje to tylko na jakim luzie gracze Galicji podeszli do tego meczu. Mogło się to jednak na nich zemścić bo do przerwy prowadzili zaledwie 2:1. Druga pokazała kto rządzi i dlaczego jest najlepszy w tej rundzie i gospodarze wygrali 8:2 zapewniając sobie tym samym tytuł mistrza jesieni. Nie udała by się im ta sztuka gdyby nie porażka Korony z Huraganem. Dobrzechowianie do tej kolejki niepokonani, w końcu musieli uznać wyższość rywala. Ta przegrana prawdopodobnie boli podwójnie bo nie dość,że w derbach, to jeszcze sprawiła iż strata do Galicji urosła do 4 punktów. Jeszcze więcej do lidera traci Iskra,która jest już 270 minut bez strzelonego gola i nie przypomina zespołu z początku rundy. Remis z Sokołem spowodował,że najpewniej spadkowicz z A klasy rundę wiosenną rozpocznie z 3 miejsca w tabeli. W meczach w Mogielnicy i Lutoryżu końcowe wyniki rozstrzygnęły się dosłownie w ostatnich minutach. Tym razem to nie Grom stracił wygraną, a przeciwnicy. Mogielniczanie jak to już chyba mają w zwyczaju zadbali o podwyższone ciśnienie swoich kibiców tym razem ratując punkt w 89 minucie. Jeszcze więcej emocji było w Lutoryżu, ale o tym można przeczytać w relacji do czego serdecznie zapraszam.