Albatros Szufnarowa - Grom Mogielnica 14.06.2009

Mecz na szczycie

• autor: kudy09, 2012-10-12 16:08

W tej kolejce oczy wszystkich kibiców będą zwrócone na stadion w Pstrągowej gdzie miejscowy Diament podejmie Novi Nosówka. Będzie to zatem mecz lidera z wiceliderem i jedynych niepokonanych drużyn w lidze. Na remis w tym spotkaniu liczyć zapewne będzie Huragan Kozłówek, który jeżeli wygra w tej kolejce bardzo zbliży się do rywali.

Zapowiedź całej kolejki w rozwinięciu

Diament Pstrągowa - Novi Nosówka

Tak jak pisałem we wstępie to zdecydowanie najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Przyjezdni to były lider, który stracił swoją pozycję wyłącznie dlatego, że w poprzedniej kolejce pauzował. Diament skrzętnie to wykorzystał i teraz na rywali z Nosówki patrzy z góry. Gospodarze zatem będą chcieli utrzymać tę pozycję, a najlepiej powiększyć przewagę do 4 punktów. Czeka ich trudne zadanie ponieważ wicelider nie ma zamiaru długo zostać w B klasie i będzie chciał odzyskać utraconą przed tygodniem pozycję. Jeżeli dołożymy do tego fakt, że obie ekipy pozostają jako jedyne bez porażki możemy oczekiwać spotkania na wysokim poziomie z dużą dawką emocji.

Huragan Kozłówek - Płomyk Lutoryż

Huragan u siebie może popisać się niesamowitym rezultatem. Nie piszę tutaj o 9 punktach w 3 meczach, ale o 29 golach, które zdobył w nich. Taki wynik daje średnią prawie 10 goli na mecz i każe widzieć w tym spotkaniu gospodarzy jako faworytów. Jest tylko jedno małe "ale". Otóż do tej pory Huragan grał z mało wymagającymi rywalami jak Grunwald, Tytan i FC. Tym razem do Kozłówka przyjeżdża ligowy średniak, który w tym sezonie jest mocniejszy niż poprzedni rywale i jak mawiał klasyk "tanio skóry nie sprzeda", zwłaszcza po dwóch wysokich porażkach.

Grunwald Budziwój (Rzeszów) - Start Lubenia

Gospodarze po 2 meczach, w których zdobyli 4 punkty wrócili do porażek. W poprzedniej kolejce ulegli nowicjuszom z Tytana i w tej kolejce zanosi się na powtórkę. Wprawdzie Start w ostatnich kolejkach nie może pochwalić się dobrymi rezultatami. Niemniej wciąż jest lepszym zespołem niż Grunwald i powinien spokojnie wygrać ten mecz. Gdyby jednak padł remis lub zespół z Lubeni by przegrał to będziemy mówić o niespodziance kolejki, a może nawet rundy.

Grom Mogielnica - Tytan Rzeszów

O ile przed ostatnią kolejką ten mecz miałby jednego faworyta, o tyle obecnie nie jestem w stanie stwierdzić w 100% czy Mogielniczanie pokonają Tytan. Grom gra w kratkę i dobre spotkania przeplata kiepskimi, a Rzeszowianie z kolejki na kolejkę radzą sobie coraz lepiej. W 2 ostatnich meczach strzelił aż 8 goli, a w ostatniej serii spotkań w końcu zdobył upragnione 3 punkty. Wobec takich rezultatów obu ekip nie zdziwiłbym się gdyby w tym meczu padł remis.

FC Rzeszów - Korona Dobrzechów

Cóż, jeśli chodzi o zapowiedź tego spotkania to będzie ona wyjątkowo krótka. Jeżeli Korona nie wywiezie 3 punktów z boiska w Boguchwale (tam rozgrywa swoje mecze FC) i nie strzeli przynajmniej kilku goli to będę naprawdę zdziwiony. FC było, jest i chyba będzie czerwoną latarnią ligi. W dodatku przyjazd zaledwie 10 zawodników na ostatni mecz do Szufnarowej pokazuje, że graczy z Rzeszowa chyba opuszczają chęci i zapał do grania w B klasie. Także oprócz wygranej Korony na boisku możliwy jest również walkower dla przyjezdnych.

autor: ~anonim 2012-10-12 17:26:41

avatar wydaje mi sie ze matematyki to TY(Kudy) na studiach nie masz, bo średnia z 29 goli w trzech meczach jest trochę większa niż 3! Podziel sobie 29:3 i wyjdzie Ci średnia bramek Huraganu w Kozłówku.

autor: kudy09 2012-10-12 17:35:08

Profil kudy09 w Futbolowo Racja,racja ;). Błąd zwyczajnie z rozpędu. Myślałem jakoś o tych 3 meczach i tak mi się po prostu napisało,ale dzięki za poprawienie i czujne oko.

autor: ~anonim 2012-10-12 19:09:25

avatar kudy coffnij sie do podstawówki :)))

autor: kudy09 2012-10-12 19:45:13

Profil kudy09 w Futbolowo A żebyś wiedział, że cofnąłbym się do podstawówki ;)

autor: ~olek 2012-10-14 22:34:25

avatar Deb*l