Pogrom

• autor: kudy09, 2012-10-07 17:42

Albatros Szufnarowa 9:0 FC Rzeszów (5:0)

Strzelcy: D. Włodyka x2, Tomkowicz x2, Sikora, Gazda, Dziok, Drygaś, Zimny

Tym razem wyjątkowo krótko o spotkaniu. Drużyna z Rzeszowa rozpoczęła w 10 osobowym składzie i ciężko było jej w osłabieniu powstrzymać gospodarzy. Ci tego dnia oprócz 9 strzelonych goli mogli zdobyć jeszcze przynajmniej kilka jednak zabrakło koncentracji i wykończenia. Niemniej spotkanie od początku do końca było kontrolowane przez Albatrosa, który pewnie i zasłużenie wygrał kolejny mecz w sezonie.

• Komentarzy [11]
  • czytano: [945]

autor: ~anonim 2012-10-07 17:55:36

avatar wpisałeś tylko ośmiu strzelców bramek, a na stronie 90minut wynik waszego meczu to 5:5

autor: kudy09 2012-10-07 18:18:06

Profil kudy09 w Futbolowo Strzelców jest 7,a zdobyli oni łącznie 9 goli. A co do wyniku na 90minut.pl to popatrz raz jeszcze jest 9:0 wprowadzone. Oni po prostu sprawdzają wszystkie strony klubowe w poszukiwaniu wyników i wprowadzają, te które są w pierwszej kolejności na stronie,a u nas przez pomyłkę pojawił się 5:5. Poprawiłem i wszystko jest okej ;)

autor: ~anonim 2012-10-08 22:57:29

avatar w pstragowej maja zaplecze sanitarne?

autor: ~anonim 2012-10-09 13:15:08

avatar Mają, ogólnie to zaplecze mają chyba najlepsze w b klasie

autor: kudy09 2012-10-09 14:11:48

Profil kudy09 w Futbolowo Potrzebna jest osoba,która była na meczu i mogłaby napisać o nim parę słów. Oczywiście będzie podpisana z imienia i nazwiska lub nicku ( o ile będzie tego chciała). Gdyby ktoś się taki znalazł to prosiłbym o wysłanie relacji na nr gg lub maila (podane w zakładce kontakt). Ja nie napiszę relacji bo po prostu mnie nie było,a chciałbym żeby strona była na bieżąco aktualizowana ;). Z góry dzięki ;)

autor: ~anonim 2012-10-09 14:18:37

avatar no i zaplecze powinno byc w kazdym klubie.. a nie jedziesz do budziwoja i sie w barakach przebierasz....

autor: ~scorpo26 2012-10-09 15:19:11

avatar Najlepsze zaplecze to ma Kozłówek. Nie w szkole klasie szatni tylko wszystko wybudowane pod klub i wszystko tam jest. Pozdro

autor: ~anonim 2012-10-09 15:22:58

avatar w mogielnicy wcale nie jest lepiej, garaże blaszane służą za szatnie.

autor: ~anonim 2012-10-09 21:39:41