Herman // Hermanowa - Albatros Szufnarowa 08.11.2009

Czy liderzy pierwszy raz przegrają?

• autor: kudy09, 2012-09-27 09:33

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Lider podejmuje 3 w tabeli Albatrosa, a wicelider zagra u siebie z podrażnionym ostatnią porażką Startem. Kto zatem wywiezie zwycięstwo z obcego terenu? Przekonamy się o tym w niedzielę, a teraz zapraszam do zapowiedzi 7 kolejki spotkań.

Diament Pstrągowa - Start Lubenia

Gospodarze w porównaniu z poprzednim sezonem radzą sobie wyśmienicie. Na 6 meczów wygrali aż 4 i tylko 2 zremisowali. W dodatku prezentują się znakomicie w ataku i obronie. Jest tylko jedno ale. Do tej pory grali z raczej mało wymagającymi rywalami. Tym razem naprzeciwko Pstrągowian stanie zespół, który ma jeden cel - awans do A klasy. Jeżeli Diament zdobędzie 3 punkty z czystym sumieniem będzie go można postawić obok Novi jako faworyta do awansu. Jednakże Start podrażniony ostatnią minimalną porażką z Novi będzie chciał za wszelką cenę wywieźć z Pstrągowej zwycięstwo aby zbliżyć się do lidera. Zanosi się zatem na arcyciekawe spotkanie i prawdopodobnie hit 7 kolejki.

Huragan Kozłówek - Tytan Rzeszów

Huragan u siebie gra zgodnie z nazwą. Do tej pory w zaledwie 2 meczach strzelił aż 18 goli i rozniósł obu rywali, którzy nomen omen byli z Rzeszowa. Czy Tytan zagra inaczej niż sąsiedzi ze stolicy Podkarpacia? Patrząc na rezultaty tej drużyny śmiem w to wątpić. Raczej można się spodziewać sporej kanonady w wykonaniu zespołu z Kozłówka i meczu do jednej bramki.

Grom Mogielnica - FC Rzeszów

W tej parze można współczuć gościom. Grom po ostatniej pechowej, minimalnej porażce z Albatrosem będzie wyjątkowo podrażniony i żądny 3 punktów. Biorąc pod uwagę ofensywną siłę tej drużyny czeka nas kolejne spotkanie do jednej bramki. Zwłaszcza, że w FC ataku praktycznie nie istnieje, a obrona jest dziurawa jak polskie drogi. Właściwie jedyna niewiadomą jest tylko to iloma golami wygrają gospodarze.

Grunwald Budziwój (Rzeszów) - Korona Dobrzechów

Wydawałoby się, że mecz sąsiadów w tabeli powinien być wyrównanym widowiskiem, ale w mojej opinii takim nie będzie. Mimo dość wysokiej porażki w ostatniej kolejce to Korona jest faworytem. Grunwald do tej pory wygrał zaledwie 1 spotkanie i to z FC, które jest czerwoną latarnią. Dobrzechowianie zaś potrafili powstrzymać Novi i Diament, a więc lidera i wicelidera tabeli. Oprócz tego na pewno ich są podrażnieni po ostatniej derbowej porażce i będą chcieli odkupić swoje winy. Stawiam zatem na to, że 3 punkty zawitają w tę niedzielę do Dobrzechowa.

Novi Nosówka - Albatros Szufnarowa

Na deser spotkanie lidera z 3 drużyną tabeli. Gdyby popatrzeć tylko na miejsca zajmowane przez te drużyny to można by śmiało stwierdzić, że to będzie hit kolejki, a nie mecz Diamentu ze Startem. Jednak gdy dokładniej przyjrzymy się rezultatom osiąganym przez obie ekipy dojrzymy choćby to, że Novi zdobyło 6 punktów z zespołami, z którymi Albatros zyskał zaledwie 1. W dodatku mimo genialnej pierwszej połowy w meczu z Gromem, w drugiej grał beznadziejnie praktycznie nie atakując bramki przyjezdnych. Novi wręcz przeciwnie, w drugiej połowie dobiła jeszcze Płomyka strzelając mu 3 gole, a w całym spotkaniu aż 7. Mimo wszystko, nie skreślałbym przyjezdnych już na starcie, ponieważ jak wiadomo wszystkim Albatros jest nieprzewidywalny i  potrafi urwać punkty faworytom.

autor: ~FC RZESZÓW 2012-09-27 21:07:43

avatar uważam że to zbyt mocne słowa jeżeli chodzi o nasz zespół. Może nie mamy zgrania i jeszcze sie do końca nie uzupełniamy ale prawie w każdym meczu strzelamy chociaż jedna bramkę a te bramki samobójcze nie były przypadkiem tylko naporem z naszej strony i z naszej akcji. Gdyby nie oni sobie strzelili to ktoś z nas by to zrobił. Ponadto z huraganem nie było podstawowego bramkarza i bronić musiał chłopak z pola. Uważam ze jak na nowicjuszy radzimy sobie całkiem dobrze

autor: ~anonim 2012-09-29 09:19:53

avatar Napór z naszej strony :) dobre!!! Jakby obrona nie była dziurawa to bramkarz nie miał by nic do roboty!!!

autor: ~anonim 2012-09-29 09:45:22

avatar pewne 3 pkt. Nosowki

autor: ~anonim 2012-09-29 11:52:13

avatar żebyś sie kolego nie zdziwił:)