Herman // Hermanowa - Albatros Szufnarowa 08.11.2009

Emocje,emocje

• autor: kudy09, 2012-05-31 20:01

Tych na pewno nie zabraknie w Szufnarowej gdzie Albatros podejmie Czarnych i w Kozłówku gdzie Huragan zagra ze Startem. Dużej dawki emocji można się spodziewać w tych spotkaniach zwłaszcza dlatego,że drużyny z Czudca i Lubeni walczą między sobą o 2 miejsce w tabeli, które jest premiowane awansem do A klasy. Czarni muszą wygrać aby w miarę spokojnie przyjąć w następnej kolejce u siebie Płomyk, zaś Start nie może stracić żadnych punktów aby do ostatniej kolejki mieć szansę na grę w A klasie.

Zapowiedź wszystkich spotkań w rozwinięciu

Albatros Szufnarowa - Czarni Czudec (w poprzedniej rundzie 0:2)

Do Szufnarowej przyjeżdża wicelider, który ostatnio jest w dołku i zawodzi swoich kibiców. Ci obawiają się, że może się powtórzyć sytuacja z poprzedniego sezonu kiedy Czarni stracili awans w ostatniej kolejce. Tak się nie stanie jeżeli pokonają w tej kolejce Albatrosa. Może być im z tym ciężko gdyż gracze z Czudca kiepsko radzą sobie na mniejszych boiskach i często tracą na nich punkty. W dodatku drużyna z Szufnarowej wcale nie ma zamiaru ułatwić awansu do A klasy Czarnym co tylko podniesie temperaturę spotkania i doda emocji temu ważnemu dla tabeli spotkaniu.

Huragan Kozłówek - Start Lubenia (w poprzedniej rundzie 1:3)

Zaledwie kilka kilometrów od Szufnarowej odbędzie się spotkanie o podobnej wadze i ilości emocji. Jednak Start będzie miał odrobinę trudniejszy mecz do rozegrania ponieważ Huragan to rewelacja tej rundy i bodaj najbardziej bramkostrzelna ekipa wiosny. W dodatku u siebie zwykł nie przegrywać co nie rokuje dobrze dla Startu bowiem każda strata punktów powoduje, że awans może stać się niemożliwy lub po prostu bardzo trudny. W każdym bądź razie to drugie spotkanie gdzie nie zabraknie emocji, a jego stawka na pewno spowoduje, że zobaczymy w nim walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego.

Płomyk Lutoryż - Płomień Zagorzyce (w poprzedniej rundzie 1:2)

Spotkanie dwóch ognistych drużyn, które w tej rundzie świecą dość mizernie. Właściwie to Płomyk chyba zgasł, a Płomień stał się płomyczkiem w przerwie zimowej.  W takim razie kto wygra to spotkanie skoro oba zespoły tak kiepsko sobie radzą? Mimo wszystko postawiłbym na drużynę przyjezdnych. Wprawdzie zawodzą na całej linii w tej rundzie, ale i tak piłkarsko są dużo lepsi od ekipy z Lutoryża, a w dodatku Płomyk przegrywa wszystko co się da, więc i tym razem nie powinno być inaczej.

Diament Pstrągowa - Grunwald Budziwój (Rzeszów) (w poprzedniej rundzie 1:2)

Zespół Diamentu to chyba największe rozczarowanie tego sezonu bo chyba w tym momencie już można o tym pisać. W poprzednim zajął wysokie 5 miejsce i wydawało się, że może się włączyć w walkę o awans, niestety liczne kontuzje i brak szczęścia spowodował, że ekipa z Pstrągowej znalazła się praktycznie na końcu tabeli. Nie znaczy to, że w starciu z Grunwaldem jest bez szans. Wręcz przeciwnie, jeżeli tym razem nie zabraknie szczęścia to śmiało mogę obstawić minimum remis, a może nawet wygraną gospodarzy ponieważ Grunwald delikatnie mówiąc nie zachwyca w tej rundzie, mimo,że ma w swoich szeregach naprawdę bardzo dobrego bramkarza jak na B klasę.

Grom Mogielnica - Aramix Niebylec (w poprzedniej rundzie 0:2)

Aramix ma już wywalczony awans i w tym momencie gra tylko o jak największą przewagę nad drugim zespołem w tabeli, a także jak najlepszy bilans bramkowy. Z tego co wyczytałem na jego stronie klubowej, trener klubu z Niebylca ma zamiar wystawić do gry głównie zawodników rezerwowych, co w pewnym stopniu może ułatwić grę Gromowi. Gromowi, który już nie walczy o nic, więc ostatnie spotkania może rozgrywać na luzie. Prawdopodobnie będzie to właśnie takie spotkanie, na luzie i z ładną piłką dla oka ponieważ oba zespoły mają w swoich szeregach zawodników, którzy tak potrafią grać.

Korona Dobrzechów - Skarbek Gogołów (w poprzedniej rundzie 6:1)

Walkower dla Korony, która po kilku dobrych występach wpadła w mały dołek. Tym sposobem będzie miała na koncie 25 punktów i zbliży się do Albatrosa na 2 oczka.

autor: ~ziomus 2012-06-01 03:22:25

avatar Dobre zapowiedzi. Gratulacje.

autor: kudy09 2012-06-01 14:08:35

Profil kudy09 w Futbolowo Grazie za miłe słowa ;).

autor: ~Aramix 2012-06-01 16:01:13

avatar ograjcie czudec Odwdzieczymy sie wam.

autor: kudy09 2012-06-01 22:24:12

Profil kudy09 w Futbolowo To chyba bardziej powinno na tym zależeć Startowi niż Aramixowi...;).

autor: ~anonim 2012-06-02 08:47:28

avatar kudy nie udzielaj sie tyle ;p przecież niebylec się z czudcem nienawidzą i cieszyliby się jakby czudec nie awansowal

autor: kudy09 2012-06-02 10:38:15

Profil kudy09 w Futbolowo Spoko :D. To w sumie 2 drużyny kibicują Albatrosowi w tej kolejce :D