Albatros Szufnarowa - Płomyk Lutoryż 04.09.2011.

Podsumowanie 14 kolejki

• autor: kudy09, 2012-04-18 17:43

Tym razem wyjątkowo w środę, podsumowanie ostatniej kolejki rozgrywek B klasy. Wygrywali w niej głównie faworyci,głównie gdyż porażka Startu Lubenia w Mogielnicy jest mimo wszystko, delikatnym zaskoczeniem. O tym i pozostałych spotkaniach oczywiście będzie można przeczytać w rozwinięciu,do którego serdecznie zapraszam.

Chyba najwięcej emocji ze wszystkich meczów tej kolejki przyniósł ten rozegrany w Pstrągowej. Gospodarze do przerwy prowadzili pewnie 3:0 i wydawało się,że w końcu sięgną po 3 punkty. Na ich nieszczęście Huragan obudził się w drugiej połowie i zdobył aż 6 goli. To już drugi taki wyczyn tej drużyny w rundzie wiosennej. Pierwszy to oczywiście pamiętne derby z Albatrosem. Warto wspomnieć iż Huragan jest niesamowicie skuteczny na wiosnę ponieważ w zaledwie 3 spotkaniach zdobył aż 17 goli. Drugim równie ciekawym spotkaniem było to, o którym wspomniałem we wstępie. Grom kolejny raz wygrał zaledwie 1 bramką,ale dzięki temu znacznie zbliżył się właśnie do ostatniego rywala,którym był Start Lubenia. Czyżby gracze z Mogielnicy chcieli powalczyć z Czarnymi o drugą pozycję tabeli? Jeżeli tak dalej będą grać jest to niewykluczone. A jeżeli mowa o zespole z Czudca to o dziwo miał on ogromne problemy z pokonaniem Korony Dobrzechów. Gola na wagę 3 punktów zdobył dopiero w końcowych minutach. Kryzys jednego z faworytów do awansu? Jeżeli tak to możemy mieć naprawdę ciekawą walkę o A klasę. Natomiast w zapowiadanym przeze mnie jako jeden z hitów 14 kolejki mecz Aramixu z Płomieniem okazało się,że Aramix raczej nie poddaje pod wątpliwość tego, która drużyna jest najlepsza w grupie II B klasy. Wynik 2:0 mówi sam za siebie choć kto wie jakby wyglądał gdyby gracz Płomienia wykorzystał rzut karny. W ostatnim spotkaniu, które zostało do omówienia Albatros pokonał Płomyk 2:1. Cóż, o tym spotkaniu nie będę nic więcej pisał gdyż wszystko jest w relacji Pawła.

Wyniki 14 kolejki meczów B klasy:

Diament Pstrągowa 4:6 Huragan Kozłówek

Gole: R. Gierlak, Róg, Górka-Wójtowicz x2, Pitaś x2, Łyszczarz, Jarzyna