Granit Wysoka Strzyżowska - LKS Albatros Szufnarowa 28.03.2010

Piłkarska Wielka Sobota

• autor: kudy09, 2012-04-05 13:28

Czas na 13 kolejkę rozgrywek B klasy. Niestety, w jej ramach nie odbędzie się spotkanie Albatrosa ze Skarbkiem ponieważ Skarbek wycofał się z rozgrywek. Na szczęście pozostałe spotkania zostaną rozegrane i jak zwykle nie zabraknie w nich emocji.

Wszystkie zapowiedzi spotkań w rozwinięciu

Huragan Kozłówek-Płomyk Lutoryż (w poprzedniej rundzie 2:1)

Na początek mecz naszych ostatnich rywali z drużyną,która w minionej kolejce dostała tęgie lanie od Startu Lubenia. Huragan po ostatnim zwycięstwie w derbach powinien być uskrzydlony i łatwo zgarnąć pełną pulę w tym meczu. Zwłaszcza,że Płomyk ma kiepskie początki rund i raczej przegrywa niż wygrywa. Czy to się tym razem potwierdzi? O wszystkim przekonają się Ci,którzy wybiorą się do Kozłówka na ten mecz.

Start Lubenia-Diament Pstrągowa (w poprzedniej rundzie 4:3)

Cóż,kolejny mecz,w którym chyba łatwo można wytypować faworyta. Diament wciąż nie odzyskał formy z tamtego sezonu,a tę rundę rozpoczął fatalnie przegrywając w derbach z Czarnymi 1:5. Start zaś wysoko pokonał Płomyk i to on jest faworytem w tym spotkaniu. Czy będą to kolejne łatwe punkty dla drużyny z Lubenii? Wszystko wskazuje na to,że tak. Ale chciałbym się mylić :).

Czarni Czudec-Grom Mogielnica (w poprzedniej rundzie 1:1)

Jeden z 2 hitów tej kolejki. Czarni w pierwszej kolejce rozgromili Diament na wyjeździe i wciąż są liderem tabeli i faworytem do awansu. Jednak czeka ich w tej kolejce bardzo trudne zadanie. Grom w końcu udanie rozpoczął rundę pokonując 3:2 Płomień Zagorzyce. W dodatku posiada w swoich szeregach bardzo dobrych zawodników,którzy zapewne wciąż wierzą w awans. Zwłaszcza,że w piłce wszystko jest możliwe,a do końca zostało jeszcze sporo kolejek.

Płomień Zagorzyce-Korona Dobrzechów (w poprzedniej rundzie 1:2)

Mimo tego,że to Korona wygrała w poprzedniej rundzie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest Płomień. Po pierwsze gra u siebie,po drugie mimo porażki w poprzedniej kolejce wciąż jest dużo lepszym zespołem niż Korona,a po trzecie niestety ale drużyna z Dobrzechowa gra delikatnie mówiąc kiepsko na wyjazdach. Właściwie inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie tutaj niespodzianką.

Grunwald Budziwój (Rzeszów)-Aramix Niebylec (w poprzedniej rundzie 2:2)

To właśnie drugi z hitów tej kolejki. Do Rzeszowa wybiera się 2 w tabeli Aramix,którego szeregi zasilił w przerwie zimowej nasz bardzo dobry zawodnik Łukasz Góra. Mam nadzieję,że pokaże klasę w tym spotkaniu i uda mu się zdobyć gola. Będzie mu o to jednak bardzo trudno ponieważ Grunwald na swoim boisku jest bardzo niebezpieczny i już wielokrotnie pokazywał,że potrafi pokonać dużo mocniejsze od siebie zespoły. Czy i tym razem tak będzie? Czy wzmocniony Aramix zdobędzie "Wzgórze Olimp"? Tak naprawdę to nie mam pojęcia,ale mecz 4 drużyny z 2 drugą powinien przynieść sporo emocji.

Jak już pisałem,Albatros nie rozgrywa w tej kolejce spotkania więc może sobie dopisać już przed tą kolejką 3 punkty i jak na razie zbliżyć się do Huraganu na 1 oczko. A kibiców druzyny z Szufnarowej,którzy są spragnieni B klasowego futbolu śmiało mogę zaprosić do Kozłówka aby podopingować naszych sąsiadów zza górki,a jednocześnie zobaczyć w akcji kolejnego rywala Albatrosa czyli Płomyk Lutoryż.

autor: ~anonim 2012-04-06 16:35:25

avatar wszyscy do kozłówka walimy albo górzyka w akcji zobaczyć :)