LKS Albatros Szufnarowa - strona oficjalna

Albatros Szufnarowa - Herman II Hermanowa 03.06.2010
Ładowanie...

Historia

To jest tylko zalążek artykułu. Jeśli masz jakieś informacje dotyczące historii Albatrosa,stare zdjęcia,wyniki,tabele pisz do administratorów strony. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc,a Ty przyczynisz się do rozwoju naszej strony.

Ludowy Klub Sportowy Albatros Szufnarowa został założony w 1974 roku. dzięki Czesławowi Borucie i Krzysztofowi Dyce. Od tego momentu Albatros rozgrywał mecze okazjonalnie w niezorganizowanych rozgrywkach. Służyło mu do tego boisku,na którym obecnie podejmuje swoich rywali. Dopiero w 1991 roku klub został oficjalnie zarejestrowany w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej i zaczął brać udział w rozgrywkach klasy B. Decyzja ta sprawiła,że bardzo wiele osób w zaczęło się interesować rozgrywkami,w których klub brał udział i w dniu dzisiejszym dla bardzo wielu mieszkańców Szufnarowej mecz jest częścią tradycji. Również dzięki temu w klubie pojawiło się wielu piłkarzy,którzy dzięki grze w zespole podnosili swoje umiejętności przyciągając uwagę klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Jak do tej pory najwyżej udało się dojść Sławomirowi Borucie,który obecnie występuje na boiskach IV ligi podkarpackiej w barwach Wisłoka Wiśniowa.

pon.

11-2017

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Huragan Kozłówek - Korona Dobrzechów
Płomyk Lutoryż - Zimowit Rzeszów